tni-setup.exe
версія 4.8.0, збірка 4926
дата: 16 жовтень 2020 р.
розмір: 33 Мб
ОС: усі Windows
60 днів безкоштовно
Українська
Інвентаризація комп'ютерів
та звіти
Облік програмного забезпечення
та ліцензій

До вашої уваги Total Network Inventory 4 — програма для інвентаризації комп’ютерів та мережевого устаткування.

Просканується усе

Комп’ютери на базі Microsoft Windows версій 2000 та новіші. Технологія сканування Інформація, що збирається
Комп’ютери від Apple з OS X на борту. Технологія сканування Інформація, що збирається
Пристрої на базі ОС сімейства Linux. Технологія сканування Інформація, що збирається
Пристрої на базі ОС сімейства FreeBSD. Технологія сканування Інформація, що збирається
Cервери ESX/ESXi. Технологія сканування Інформація, що збирається
Будь-які мережеві пристрої, що підтримують протокол SNMP або Telnet. Технологія сканування Інформація, що збирається

Що для цього потрібно?

Лише адміністраторський пароль. Не треба наперед інсталювати агенти на віддалені комп’ютери або іншим способом готувати їх до сканування. Інсталюйте Total Network Inventory 4 на один комп’ютер — та через декілька хвилин дані про всю мережу будуть у вашому розпорядженні.

Справді розумний сканер

Просто скажіть програмі, що вам потрібно просканувати, і вона почне працювати: знайде усі вузли в IP-діапазоні, покаже вам список комп’ютерів в робочій групі, витягне структуру домену. Оберіть потрібні вузли, вкажіть логіни та паролі для окремих пристроїв або груп — та натисніть Почати сканування.

Вже через декілька хвилин сканування буде завершено, та інформацію буде розміщено у сховищі TNI 4.

Сканування за розкладом

Якщо деякі пристрої потрібно просканувати пізніше або оновлювати регулярно, збережіть їх в окремий список і вкажіть, як і коли їх сканувати. Планувальник завдань дозволяє гнучко налаштувати час та періодичність сканування:

Можна створити будь-яку кількість завдань, запланованих на різні дні та час. Ваші дані будуть підтримуватись в актуальному стані автоматично!

Централізоване сховище

Сховище TNI 4 — проста папка на жорсткому диску. Кожний комп’ютер у ній — це файл розміром близько 35 Кб. Ви можете легко перенести ці файли в іншу базу даних або створити резервну копію. Дозволивши загальний доступ до папки сховища, можна працювати з ним з різних місць.

Все, що необхідно для обліку техніки

Додавайте комп’ютерам замітки, інвентарні номери та додаткові поля різноманітних типів: рядки, ціни, дати — уся необхідна інформація буде зберігатися в одному місці, завжди напохваті.

Мережа як на долоні

У дерево мережі можна вивести найрізноманітнішу інформацію: мережеве ім’я, IP- адреси, інвентарний номер, іконку та назву операційної системи, лампочку онлайн-статусу та багато іншого. Total Network Inventory 4 автоматично визначить віртуальні системи та відмітить їх. Уся ця інформація може бути використана для пошуку: знаючи хоча б що-небудь про комп’ютер, ви миттєво знайдете його серед тисячі інших!

Дані по поличках

Кожний просканований комп’ютер можна вивчити так, немов ви самі з ним працюєте.

У зручних категоріях звітів ви знайдете найдетальнішу інформацію про апаратне забезпечення, операційну систему, інстальовані програми, антивіруси, облікові записи та таке інше.

Додайте до звіту будь-яку кількість комп’ютерів та категорій одночасно.

Табличні звіти

Редактор табличних звітів дозволяє представити будь-які дані про вашу мережу у вигляді зручної та наочної таблиці. Вирішуйте самі, яку саме інформацію ви хочете бачити у ваших звітах.

Миттєвий пошук

Результати пошуку можна побачити по мірі введення запиту: жодного зайвого клацання!

Друк та експорт

Будь-який звіт можна роздрукувати у стислому або повному вигляді, скопіювати у редактор таблиць або експортувати у PDF, RTF, ODT, HTML та інші формати.

Знайте, що відбувається у вашій мережі

При кожному повторному скануванні комп'ютера TNI створює для нього новий знімок конфігурації. Журнал змін порівнює ці знімки і надає вичерпний список подій: якщо що-небудь було Додано, Видалено або Змінено, ви дізнаєтеся про це тут.

Можна побачити, як встановлюються, видаляються та оновлюються програми…

…як використовуються оновлення системи

…як запускаються і зупиняються служби…

…як переміщується апаратне забезпечення…

…і набагато більше!

Журнал забезпечений миттєвим пошуком і можливістю фільтрації, а також доступний у вигляді друкованого звіту:

Створіть детальну карту вашої мережі

Візуалізуйте структуру мережевих пристроїв так, як це зручно вам. Користувачі ліцензії Total Network Inventory 4 Професійна мають доступ до нового редактору карти мережі.

Створіть загальну карту або ж розділіть мережу на окремі сегменти та рівні. Це можуть бути карти поверхів офісу, різні відділи компанії або ж інші варіанти.

Просто перетягніть курсором будь-які групи і пристрої прямо на карту, а потім поставте їх зручним для вас чином. Додайте різні зв'язки між пристроями.

Фігури та задній фон

Завантажуйте будь-які зображення або використайте вже доступні фігури, які можна легко привести в бажаний вид. Наприклад, можна використовувати заливку, змінювати колір, ширину і стиль рамки. Об'єктам також можна задати рівень прозорості і міняти глибину їх розташування відносно інших об'єктів.

(Натискайте на картинки, щоб переглянути демо)

Широкі можливості

Працюйте з пристроями прямо на карті, адже це легко! Ви можете запустити пінг, пересканувати або виконати дію прямо з контекстного меню.

Розмір карти необмежений. Дайте волю своїй уяві!

Обмеження демо-версії
Брошура
Ліцензійна угода
Установка/видалення