icon-bg
icon-bg
icon-bg

Total Network Inventory

v. 6.2.2 / 24 червня 2024 / усі Windows / 60 днів безкоштовно
60 днів безкоштовно

Огляд

Програма для інвентаризації та обліку комп'ютерів

До вашої уваги Total Network Inventory 6 — програма для інвентаризації комп’ютерів та мережевого устаткування.

Сканування мережі

Сканування комп’ютерів на базі Windows, macOS, Linux, FreeBSD та ESX/ESXi без використання наперед встановлених агентів — вам потрібно знати лише адміністраторський пароль. Скануйте окремі вузли, діапазони мережевих адрес або структуру Active Directory.

Інвентаризація комп’ютерів

У централізованому сховищі TNI 6 кожний комп’ютер займає усього лише декілька десятків кілобайтів. Групуйте пристрої, коментуйте їх та прикріпляйте додаткову інформацію до них. Total Network Inventory 6 зобразить вашу мережу у всій красі!

Звіти

Формуйте гнучкі звіти за різноманітними категоріями даних. Будуйте табличні звіти, використовуючи сотні полів моделі даних Total Network Inventory 6. Звіти можна скопіювати, експортувати або роздрукувати, а функція пошуку покаже вам результати раніше, ніж ви завершите вводити запит.

Журнал змін

Відстежуйте зміни в апаратному та програмному забезпеченні. Дізнайтеся, коли були поставлені, видалені або оновлені програми на будь-якому комп'ютері у вашій мережі, стежте за підключенням і відключенням пристроїв, динамікою використання дискового простору і багатьом іншим.

Планувальник завдань

Автоматизуйте рутинні завдання зі збору та вивантаження даних. Створюйте одноразові відкладені задачі або розклади для періодичного сканування комп'ютерів, побудови звітів, імпорту і експорту даних. Кожен день? Щоп'ятниці? У перший понеділок кожного місяця? Як завгодно! Розпишіть графік для різних завдань та заощаджуйте час на інвентаризації вашої організації.

А також...

Створіть карту мережі; складіть базу даних користувачів ваших комп’ютерів; зберігайте безліч паролів для різних пристроїв та протоколів; слідкуйте за онлайн-статусом пристроїв в реальному часі. Ці та безліч інших функцій TNI 6 збережуть для вас багато зусиль та нервів.

Сканування

Просканується усе

Комп’ютери від Apple з macOS на борту.

Пристрої на базі ОС сімейства Linux.

Пристрої на базі ОС сімейства FreeBSD.

Будь-які мережеві пристрої, що підтримують протокол SNMP.

Що для цього потрібно?

Лише адміністраторський пароль. Не треба наперед інсталювати агенти на віддалені комп’ютери або іншим способом готувати їх до сканування. Інсталюйте Total Network Inventory 6 на один комп’ютер — та через декілька хвилин дані про всю мережу будуть у вашому розпорядженні.

Справді розумний сканер

Просто скажіть програмі, що вам потрібно просканувати, і вона почне працювати: знайде усі вузли в IP-діапазоні, покаже вам список комп’ютерів в робочій групі, витягне структуру домену. Оберіть потрібні вузли, вкажіть логіни та паролі для окремих пристроїв або груп — та натисніть Почати сканування.

Вже через декілька хвилин сканування буде завершено, та інформацію буде розміщено у сховищі TNI 6.

Синхронізація з Active Directory

У доменних мережах дані в TNI можуть бути синхронізовані з Active Directory. Це дозволяє моментально перенести в сховище програми ієрархію об'єктів AD, а також отримати список всіх доменних комп'ютерів і користувачів. Як і сканування, синхронізація з AD може бути автоматизована за допомогою планувальника завдань.

Сканування за розкладом

Якщо деякі пристрої потрібно просканувати пізніше або оновлювати регулярно, збережіть їх в окремий список і вкажіть, як і коли їх сканувати. Планувальник завдань дозволяє гнучко налаштувати час та періодичність сканування.

Можна створити будь-яку кількість завдань, запланованих на різні дні та час. Ваші дані будуть підтримуватись в актуальному стані автоматично!

Інвентаризація

Централізоване сховище

Сховище TNI 6 — проста папка на жорсткому диску. Кожний комп'ютер в ній представлений у вигляді окремого файлу. Ви можете легко перенести ці файли в іншу базу даних або створити резервну копію. Дозволивши загальний доступ до папки сховища, можна працювати з ним з різних місць. Захист паролем дозволить забезпечити безпеку даних сховища.

Все, що необхідно для обліку техніки

Додавайте комп’ютерам замітки, інвентарні номери та додаткові поля різноманітних типів: рядки, ціни, дати — уся необхідна інформація буде зберігатися в одному місці, завжди напохваті.

Мережа як на долоні

У дерево мережі можна вивести найрізноманітнішу інформацію: мережеве ім’я, IP- адреси, інвентарний номер, іконку та назву операційної системи, лампочку онлайн-статусу та багато іншого. Total Network Inventory 6 автоматично визначить віртуальні системи та відмітить їх. Уся ця інформація може бути використана для пошуку: знаючи хоча б що-небудь про комп’ютер, ви миттєво знайдете його серед тисячі інших!

Звіти

Дані по поличках

Кожний просканований комп’ютер можна вивчити так, немов ви самі з ним працюєте.

У зручних категоріях звітів ви знайдете найдетальнішу інформацію про апаратне забезпечення, операційну систему, інстальовані програми, антивіруси, облікові записи та таке інше.

Додайте до звіту будь-яку кількість комп’ютерів та категорій одночасно.

Табличні звіти

Редактор табличних звітів дозволяє представити будь-які дані про вашу мережу у вигляді зручної та наочної таблиці. Вирішуйте самі, яку саме інформацію ви хочете бачити у ваших звітах.

Друк, експорт та вивантаження звітів за розкладом

Будь-який звіт можна роздрукувати у стислому або повному вигляді, скопіювати у редактор таблиць або експортувати у XLSX, PDF, RTF, CSV, HTML та інші формати.

Якщо звіти необхідно будувати регулярно, ви завжди можете автоматизувати цю задачу за допомогою Планувальника завдань. TNI сама вивантажить звіт у вибраний вами формат, а потім відправить його на електронну пошту або збереже на FTP-сервер.

Штрихкоди

Штрихкоди на всі випадки життя

Скануйте та друкуйте власні штрихкоди для інвентаризації та маркування обладнання. Це значно прискорить пошук пристроїв і скоротить кількість помилок, які можна допустити при ідентифікації офісної апаратури вручну.

TNI 6 підтримує всі популярні типи лінійних та двовимірних штрихкодів. QRPDF417Code 93 та інші типи штрихкодів можуть бути використані для різних цілей та зберігання різного обсягу даних.

Підключіть зовнішній апаратний чи програмний сканер, Total Network Inventory дозволяє задати гарячу клавішу для моментального пошуку пристроїв за штрихкодом.

Генерація штрих-кодів

Внесіть та збережіть штрихкоди виробників обладнання, такі як модель або серійний номер. До будь-якого пристрою можна додати необмежену кількість штрихкодів.

Ви також можете генерувати штрихкоди за шаблоном, що дозволить автоматично внести в штрихкод унікальний номер або ж корисну інформацію про пристрій, таку як інвентарний номер, тип пристрою, мережеве ім'я або розташування.

Моніторинг

Повний контроль життєво-важливих показників обладнання

Для систем Windows в TNI 6 передбачені спеціальні елементи моніторингу. При кожному скануванні програма інвентаризації виконує опитування основних датчиків обладнання.
Показники температури , швидкості обертання вентиляторів  та електроживлення завжди як на долоні.

Гнучкий контроль

Забезпечити безперервну роботу серверних та настільних систем допоможе налаштування сигналів і асистентів.

Статистика моніторингу

TNI 6 забезпечує можливість постійного збору статистики апаратних компонентів без навантаження на систему, що сканується.

Аналіз зібраної статистики за будь-який період часу доступний власникам Професійної версії в окремому режимі перегляду "Датчики" з гнучкою фільтрацією та наочним відображенням виявлених проблем.

Все під наглядом

Перегрівання процесора чи материнської плати, нестача місця на жорсткому диску, зупинка або навпаки висока швидкість обертання вентиляторів не залишаться непоміченими.

Сигнали та Асистенти допоможуть вчасно виявити проблему і усунути її до виходу з ладу дороговартісного обладнання.

Журнал змін

Знайте, що відбувається у вашій мережі

При кожному повторному скануванні комп'ютера TNI створює для нього новий знімок конфігурації. Журнал змін порівнює ці знімки і надає вичерпний список подій: якщо що-небудь було Додано, Видалено або Змінено, ви дізнаєтеся про це тут.

Можна побачити, як встановлюються, видаляються та оновлюються програми, як використовуються оновлення системи, як запускаються і зупиняються служби, як переміщується апаратне забезпечення, і набагато більше!

Журнал забезпечений миттєвим пошуком і можливістю фільтрації, а також доступний у вигляді друкованого звіту.

Карта мережі

Створіть детальну карту вашої мережі

Візуалізуйте структуру мережевих пристроїв так, як це зручно вам. Користувачі ліцензії Total Network Inventory 6 Професійна мають доступ до нового редактору карти мережі.

Фігури та задній фон

Завантажуйте будь-які зображення або використайте вже доступні фігури, які можна легко привести в бажаний вид. Наприклад, можна використовувати заливку, змінювати колір, ширину і стиль рамки. Об'єктам також можна задати рівень прозорості і міняти глибину їх розташування відносно інших об'єктів.

Створіть загальну карту або ж розділіть мережу на окремі сегменти та рівні. Це можуть бути карти поверхів офісу, різні відділи компанії або ж інші варіанти.

Просто перетягніть курсором будь-які групи і пристрої прямо на карту, а потім поставте їх зручним для вас чином. Додайте різні зв'язки між пристроями.

Широкі можливості

Працюйте з пристроями прямо на карті, адже це легко! Ви можете запустити пінг, пересканувати або виконати дію прямо з контекстного меню.

Розмір карти необмежений. Дайте волю своїй уяві!

Обмеження демо-версії Брошура Ліцензійна угода Установка/видалення