icon-bg
icon-bg
icon-bg

Total Network Inventory сканер локальної мережі

IP сканер мережі

Сканер в Total Network Inventory – невід'ємний інструмент, що дозволяє легко виявити доступні пристрої в локальній мережі користувача. Всі дані витягуються автоматично і містять детальну інформацію про комп'ютери та інши пристрої, знайдені в локальній мережі. Сканер IP-пристроїв дозволяє одночасно виконувати відразу кілька важливих завдань.

IP сканер мережі досить гнучкий і має безліч необхідних функцій на додаток до інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу, легких в налаштуванні опцій та високій швидкості роботи.

Забезпечення безпеки в мережі

Одна з основних особливостей будь-якого ПЗ для сканування локальної мережі - його орієнтованість на забезпечення безпеки в мережі. Сканер IP-адрес надає інформацію про всі пристрої, підключені до мережі і про відкриті порти на цих пристроях. Можна віддалено перевірити, чи є конкретний пристрій уразливим або ж шкідливим для мережі. Сканер IP-адрес дозволяє відслідковувати всі пристрої і усувати будь-які підозрілі елементи, які можуть виявитися шкідливими для безпеки мережі і баз даних.

Мережевий сканер клієнтів

Сканування локальної мережі

Крім номерів портів та IP-адрес, утиліта для сканування мережі готова надати всю доступну інформацію про пристрої відразу ж після запуску. Процес сканування на 100% автоматизований, простий та не вимагає багато часу.

Пошук та виявлення пристроїв у вашій мережі

Сканер Total Network Inventory спрощує пошук обладнання в мережі, роблячи його за короткий період часу. Він підтримує сканування таких типів пристроїв:

Яку інформацію пропонує IP Scanner локальної мережі?

Достатньо лише запустити сканер мережі, і програма отримає докладні дані про всі виявлені мережеві пристрої. Зазвичай це включає такі дані:

  • MAC-адреса, IP-адреса/підмережа/шлюз, тип, статус підключення, DHCP, ім'я хоста і т.д.
  • Параметри комп'ютера, системного блоку, материнської плати.
  • Відкриті порти та їх статус.
  • Перелік програмного забезпечення на комп'ютерах у мережі.

Це лише основна інформація, яку може отримати сканер TNI. Ви можете перевірити повний список в документації, а також самостійно вивчити його можливості і функціонал, просто завантаживши безкоштовну пробну версію з сайту.

Як працює утиліта для сканування

Перед запуском сканера, адміністратор мережі має налаштувати завдання сканування. Іншими словами, вам потрібно вказати область мережі, яку ви бажаєте сканувати. Це може бути діапазон IP, список мережних імен або певні OU з вашого домену Active Directory. Далі, утиліта виявить і витягне інформацію про знайдені пристрої відповідно до завдань сканування. Ви можете створювати різні звіти на основі цієї інформації та виконувати їх експорт в XLSX, CSV та інші формати. І звичайно ж, однією з чудових можливостей Total Network Inventory є функція побудови топологічної карти мережі, яку дуже люблять наші користувачі.

Інструкція для роботи з IP сканером

Процес сканування мережі інтуїтивно зрозумілий. Просто встановіть програму Total Network Inventory, і майстер установки візьме на себе це завдання від початку до кінця. Як тільки ви запустите програму, ви будете автоматично перенаправлені на вкладку Сканер, на якій одразу зможете вибрати завдання сканування та розпочати пошук пристроїв у мережі. В результаті, ви отримаєте детальну інформацію про кожен підключений до мережі пристрій, що забезпечить безперебійну та безпечну роботу як усієї мережі, так і кожного окремого пристрою. Завантажте безкоштовну пробну версію, яка не вимагає реєстрації, і вже за кілька хвилин вся корпоративна мережа буде перед вашими очима!

 

FAQ
Що таке сканування мережевих IP-адрес?
Це процес ідентифікації активних пристроїв у мережі та збирання інформації про них, наприклад, IP-адреси, типи пристроїв і відкриті порти.
Як працює Total Network Inventory LAN IP Scanner?
Total Network Inventory LAN IP Scanner працює шляхом відправлення мережевих зондів для сканування діапазону ваших IP-адрес. Коли пристрій відповідає на зонд, сканер збирає інформацію про пристрій і додає її до інвентаризації. Сканер також може використовувати різні протоколи, такі як SNMP, WMI та SMB, щоб отримати більш детальну інформацію про пристрої.
Які переваги сканування мережевих IP-адрес?
Сканування мережевих IP-адрес дозволяє вам виявляти пристрої, підключені до вашої мережі, виявляти потенційні вразливості безпеки, контролювати активність мережі та забезпечувати відповідність мережевим політикам і регламентам.
Чи можна автоматизувати сканування мережевих IP-адрес?
Так, сканування мережевих IP-адрес можна автоматизувати за допомогою спеціалізованих програмних інструментів або скриптів, що дозволяє адміністраторам планувати сканування, генерувати звіти та отримувати сповіщення про зміни в мережі та потенційні загрози безпеці.
31 березня 2025

TNI 6.4: a new SSH scanner for Unix-based systems

A major internal upgrade for scanning Linux, FreeBSD, and ESXi systems via SSH.

21 листопада 2024

TNI 6.3.5: Network map export and UI improvements

This version brings network map export, several quality-of-life changes for database storages...