icon-bg
icon-bg
icon-bg

Total Network Inventory сканер локальної мережі

IP сканер мережі

Сканер в Total Network Inventory – невід'ємний інструмент, що дозволяє легко виявити доступні пристрої в локальній мережі користувача. Всі дані витягуються автоматично і містять детальну інформацію про комп'ютери та інши пристрої, знайдені в локальній мережі. Сканер IP-пристроїв дозволяє одночасно виконувати відразу кілька важливих завдань.

IP сканер мережі досить гнучкий і має безліч необхідних функцій на додаток до інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу, легких в налаштуванні опцій та високій швидкості роботи.

Забезпечення безпеки в мережі

Одна з основних особливостей будь-якого ПЗ для сканування локальної мережі - його орієнтованість на забезпечення безпеки в мережі. Сканер IP-адрес надає інформацію про всі пристрої, підключені до мережі і про відкриті порти на цих пристроях. Можна віддалено перевірити, чи є конкретний пристрій уразливим або ж шкідливим для мережі. Сканер IP-адрес дозволяє відслідковувати всі пристрої і усувати будь-які підозрілі елементи, які можуть виявитися шкідливими для безпеки мережі і баз даних.

Сканування локальної мережі

Крім номерів портів та IP-адрес, утиліта для сканування відразу після установки готова надати всю доступну інформацію про пристрої. Процес сканування на 100% автоматизований, простий і не вимагає багато часу.

Пошук і виявлення пристроїв у вашій мережі

Ви могли помітити, що деякі елементи мережі важко відслідковувати вручну. Сканер спрощує їх пошук, здійснюючи його за короткий період часу. Він дасть точну IP-адресу будь-якого хоста у вашій локальній мережі.

Яку інформацію пропонує IP Scanner локальної мережі?

Достатньо лише кліка мишкою і програма для сканування локальної мережі отримає для вас докладні дані про всі виявлені мережеві пристрої. Зазвичай це включає в себе наступне:

  • IP та MAC-адресу;
  • Тип ОС та постачальника ПК;
  • Які порти відкриті і їх статус;
  • Список обладнання та програм та багато іншого.

Це тільки основні відомості, які сканер TNI може отримати. Перевірити його можливості та функціонал просто й безкоштовно, завантаживши пробну версію.

Як працює утиліта для сканування

Перед запуском сканера адміністратор повинен налаштувати завдання сканування. Ця дія необхідна, тому що сканер IP-адрес локальної мережі повинен працювати із заданим діапазоном адрес. Іншими словами, вам потрібно вказати область мережі, яку ви бажаєте сканувати. Це може бути діапазон IP, список мережевих імен або певні OU з вашого домену. Потім утиліта виявить і витягне інформацію про знайдені пристрої відповідно до завдань сканування. Ви можете створювати різні звіти на основі цієї інформації та виконувати їх експорт в XLSX, CSV та інші формати.

Покрокова інструкція для роботи з IP сканером

Процес використання сканера інтуїтивно зрозумілий. Просто встановіть програму Total Network Inventory: майстер установки візьме на себе це завдання від початку і до кінця. Як тільки ви запустите програму, ви будете автоматично перенаправлені на вкладку Сканер, на якій відразу зможете вибрати завдання сканування і почати пошук пристроїв в мережі. В результаті ви отримаєте детальну інформацію про кожний підключений до мережі пристій, що забезпечить безперебійну та безпечну роботу як усієї мережі, так і кожного окремого пристрою. Сканер Total Network Inventory є незамінним помічником для домашнього та корпоративного використання.

 

27 лютого 2024

Total Network Inventory 6.2: the beginning of big changes!

TNI has now the ability to work with SQL servers, which will make the program a full-fledged reliable multi-user product.

08 червня 2023

TNI 6.1: New interface and functionalities for Data transfer mode

We have significantly redesigned the mechanism and interface of the "Data Transfer" window based on your feedback to the support team.