icon-bg
icon-bg
icon-bg

Total Software Deployment

v. 3.2.1 / 28 серпня 2023 / усі Windows / 60 днів безкоштовно
60 днів безкоштовно

Огляд

Автоматичне віддалене встановлення програмного забезпечення

Total Software Deployment — керування віддаленим розгортанням програмного забезпечення у вашій корпоративній мережі.

Комплексне рішення для розгортання

Total Software Deployment перетворює розгортання програм на будь-яку кількість комп’ютерів вашої мережі в справу декількох хвилин. Інвентаризація програмного забезпечення, автоматичне сканування мережі та одночасне розгортання декількох типів інсталяційних пакетів роблять TSD безперечним лідером серед подібних програм.

Одночасне встановлення за один клік

На відміну від конкурентів, програма підтримує можливість одночасного розгортання ПЗ, що дозволяє встановлювати безліч пакетів одночасно на велику кількість комп'ютерів. Ви можете вибрати необхідні комп'ютери і задати будь-яку кількість пакетів для встановлення. Як тільки рішення прийнято, можна починати розгортання.

Дистанційна деінсталяція ПЗ

Ви також можете дистанційно видалити програму з одного або декількох комп'ютерів. Інструмент віддаленої деінсталяції підтримує як пакети, розгорнуті з використанням Total Software Deployment, так і встановлені іншими способами, що дозволяє мережевим адміністраторам контролювати, яке програмне забезпечення має бути в мережі, а яке необхідно видалити.

Інвентаризація програмного забезпечення

Total Software Deployment дозволяє побачити повний перелiк програм, встановлених на всіх комп'ютерах вашої корпоративної мережі.

Автоматичне сканування мережі

Для інвентаризації програмного забезпечення TSD автоматично сканує комп'ютери в мережі з метою побудови списків ПЗ. Комп'ютери та сервери корпоративної мережі можуть бути проскановані без допомоги постійно встановлених агентів: все, що вам потрібно - це пароль адміністратора. Отримані дані будуть зібрані, розділені на категорії і організовані з метою надання повної інформації по всіх програмних продуктах, встановлених на комп'ютерах у вашій мережі.

Гнучке розгортання інсталяторів MSI та EXE

Ви мріяли про більш гнучкі засоби віддаленої інсталяції, ніж запропоновані Microsoft® та працюючі тільки з пакетами MSI? Total Software Deployment підтримує всі типи інсталяторів (у тому числі MSI і всі популярні інсталятори сторонніх розробників) і дозволяє розгортати їх, не відволікаючи віддаленого користувача.

Три методи розгортання

Не всі інсталятори схожі між собою: деякі підтримують тихе встановлення, інші ж не підтримують автоматичне розгортання зовсім. TSD пропонує три різні методи створення інсталяційних пакетів для віддаленого встановлення навіть тих програм, які від початку подібну функцію не підтримують.

І це ще не все...

Використовуйте асистент робочого столу, щоб швидко виявляти застаріле ПЗ на комп’ютерах мережі, а також переглядайте історію розгортань та виконуйте багато інших корисних речей!

Сканування

Розгортання ПЗ: швидко та легко

Розповсюдження програм через локальну мережу і подальше їх обслуговування ще ніколи не було простіше. Total Software Deployment зробить все за вас:

  • Просканує локальну мережу;
  • Створить список програмного забезпечення, встановленого на комп'ютерах;
  • Виконає віддалене розгортання ПЗ на комп'ютери вашої мережі.

Вся інформація про ПЗ на Windows-системах

Дізнайтеся які програми встановлені на комп'ютерах вашої мережі не покидаючи крісла! Що для цього потрібно? Та майже нічого:

  • Комп'ютери на базі Microsoft Windows – XP та вище;
  • Пароль адміністратора.

Справді розумний сканер

Просто скажіть програмі, що вам потрібно просканувати, і вона запрацює: знайде всі вузли в IP-діапазоні, покаже вам список комп'ютерів в робочій групі, витягне структуру домену. Скануйте з паролем адміністратора та настройками "за замовчуванням" або вкажіть логіни і паролі для окремих пристроїв або груп - і натискайте Почати сканування.

Багатопотокове сканування

Завдяки сучасним широким каналам зв'язку та потужним процесорам не потрібно чекати поки одне завдання завершиться, перш ніж почати наступне. Total Software Deployment використовує паралельне багатопоточне сканування, що дозволяє одночасно запускати стільки завдань, скільки дозволяє ваша мережа. Завдяки цьому, сканування комп'ютерів буде завершено в лічені хвилини.

Інвентаризація

Віддалене оновлення програм

"Як я дізнаюся про те, яка версія програми вже встановлена на віддаленому комп'ютері та чи потребує вона оновлення?"
Це те питання, яке нам задають найчастіше. Total Software Deployment відмінно підходить для таких завдань. Програма просканує комп'ютери вашої мережі та побудує звіт, в якому буде міститися повна інформація про встановлене програмне забезпечення. Оберіть застарілі версії та додайте їх до завдань розгортання. Немає нічого простіше!

Централізоване сховище програм

Сховище ПЗ TSD підтримує як однофайлові так багатофайлові інсталятори. Окрім основної інформації, такої як розрядність, версія або мова, ви можете вказати перелік додатків або оновлень програми, які в подальшому будуть розгорнуті разом з основним інсталятором.

Всі необхідні дані прямо перед очима

Налаштуйте виведення тільки тієї інформації, яка вас цікавить! У дерево мережі може бути виведена найрізноманітніша інформація: мережеве ім'я, IP-адреса, версія Windows, індикатор онлайн-статусу та багато іншого.

Зручний пошук і фільтри допоможуть швидко знайти встановлені програми, визначити завдання і цілі для розгортання.

Сценарії

Створення пакета розгортання

Пакет розгортання методом тихої установки можна створити буквально кількома кліками! TSD сам визначить тип інсталятора і підставить необхідні параметри для віддаленого розгортання програми, яке пройде абсолютно непомітно для користувача.

Особливі налаштування інсталятора - не проблема

Ваш інсталятор обов'язково вимагає ручного введення даних? Дійсно, адже є продукти, які не підтримують автоматичне розгортання. Це не проблема, якщо ви використовуєте Total Software Deployment! Створіть пакет розгортання методом макросу, який запише всі ваші дії під час локальної установки. Після запису будь-які "зайві дії" можна легко прибрати без необхідності виснажливого перезапису всього методу.

Знімок системи

Радикальний метод створення пакету розгортання. Коли інші методи не підходять - він точно допоможе.

Метод знімка системи визначає зміни у файловій системі і реєстрі під час установки, робить їх доступними для редагування і зберігає їх у пакет для подальшого розгортання на комп'ютери. Однак, слід бути обережним, застосовуючи цей метод!

Розгортання

Списки завдань розгортання

Ви можете створювати як списки ПЗ, так і списки комп’ютерів для розгортання. Налаштуйте їх лише раз, і ви зможете швидко розгортати цілі набори програм на необхідні комп’ютери. На відміну від засобів Microsoft, Total Software Deployment підтримує не тільки MSI інсталятори, але і безліч інших типів інсталяторів, зокрема ті, які мають обмежену або взагалі не мають підтримки автоматичної установки.

Користувач нічого не помітить

Встановлення ПЗ на віддаленому цільовому комп'ютері відбувається непомітно для кінцевого користувача. Жодних діалогових вікон. Більше немає необхідності відривати користувача від роботи.

Просто почніть розгортання і спостерігайте за процесом. У разі виникнення будь-якої нештатної ситуації ви легко відстежите проблему за допомогою історії розгортання.

Деінсталяція

Дистанційне видалення ПЗ

Інструмент для видалення програм може на основі списку знайденого ПЗ видаляти пакети, встановлені користувачами - це дозволяє мережевим адміністраторам контролювати, яке ПЗ повинно бути в мережі, а яке ні. Функція швидкого пошуку дозволяє швидко знаходити програми в списку. Після виявлення небажаного ПЗ його видалення займе лише декілька кліків.

Дистанційна деінсталяція MSI та EXE

Модуль деінсталяції дозволяє мережевим адміністраторам дистанційно видаляти практично будь-які пакети, не тільки MSI. Деінсталяція повністю автоматизована і не вимагає створення складних скриптів або введення додаткових параметрів командної строки. Необхідне ПЗ буде автоматично виявлено і видалено всього за декілька кліків миші, з одного або з багатьох комп'ютерів у вашій мережі. Важливо відзначити, що Total Software Deployment не потребує доступу до оригінального інсталятору для його видалення. Список інсталяторів, які підтримуються, розширюється з кожним оновленням.

Групове розгортання та деінсталяція

Total Software Deployment може просканувати всю локальну мережу, виявляючи ПЗ, встановлене на комп'ютерах користувачів, та збираючи про нього необхідну інформацію. TSD підтримує групове розгортання, оновлення та видалення програмних пакетів одночасно на декількох мережевих комп'ютерах. Після успішного розгортання або деінсталяції ПЗ, комп'ютери можуть бути автоматично перескановани для оновлення списку встановлених пакетів.

Обмеження демо-версії Брошура Ліцензійна угода Установка