icon-bg
icon-bg
icon-bg

TNI Professional

v. 6.2.1 / 10 квітня 2024 / усі Windows / 60 днів безкоштовно
60 днів безкоштовно

Огляд

Аудит програмного забезпечення та ліцензій у мережі

Total Network Inventory 6 Професійна надає потужні інструменти для інвентаризації програмного забезпечення і управління ліцензіями. Представляємо модуль Обліку ПЗ та ліцензій.

test

Інвентаризація програм

Все програмне забезпечення, знайдене на ваших комп'ютерах з Windows і macOS, зібрано в один список з можливістю гнучкого пошуку і фільтрації. З легкістю шукайте і вивчайте програми та їх інсталяції, відзначайте важливе, призначайте теги, додавайте коментарі і не тільки.

Вбудована база програм

Не витрачайте час на налаштування. В TNI вбудована оновлювана база програмного забезпечення, яка дозволяє програмі самій розділити ваше ПЗ на платне та безкоштовне, проставити категорію і підібрати піктограму для відображення в списку.

Облік ліцензій

Зберігайте дані про кожну ліцензію, якою ви володієте, разом з її параметрами, ліцензійними ключами, датою закінчення і супровідними документами: інвойсами, угодами та інше.

Ліцензійний статус

Ключі популярного ПЗ будуть автоматично виявлені на просканованих пристроях. Дані про установки програм і наявні ліцензії стають по-справжньому корисними при обчисленні ліцензійного статусу. Дізнайтеся, де ліцензій не вистачає, а де є зайві. Отримайте вичерпну інформацію про проблеми з ліцензіями.

Звіти

Будуйте швидкі і докладні звіти по будь-якому аспекті вашої бази ПЗ: наприклад, список інсталяцій, зведення по ліцензуванню або простий список всіх проблем з ліцензіями. Автоматизуйте побудову звітів за допомогою Планувальника завдань. Копіюйте, експортуйте і друкуйте звіти в безлічі форматів.

Інші функції

Відстежуйте наявність ПЗ на зазначених пристроях. Об'єднуйте різні версії однієї і тієї ж програми в ручному або автоматичному режимі. Використовуйте регулярні вирази при пошуку. Дізнавайтеся про невідомі програми за допомогою швидкого пошуку в Google або посилань на сайти розробників.

Інвентаризація ПЗ

Всі програми в одному списку

TNI збирає дані про ПЗ, встановленому на пристроях з Windows або macOS і демонструє їх у максимально зручному вигляді. Миттєвий пошук дозволяє шукати програми за назвою і версією, а за допомогою фільтрів можна побачити всі програми одного видавця, програми, встановлені на окремих комп'ютерах і так далі. Пошук і фільтри можна застосовувати в будь-яких комбінаціях.

Вбудована база програм

Швидко приступити до інвентаризації ПЗ допоможе оновлювана база програм, яку вбудовано в TNI 6. Вона сама розділить виявлене програмне забезпечення на категорії, проставить модель поширення та підбере іконку, з якою програма буде додана в список. Вам залишиться тільки внести додаткову інформацію та закріпити виявлене ПЗ за ліцензіями.

Огляд розподілу інсталяцій

Оберіть одну або кілька програм в списку, щоб миттєво дізнатися, де вони встановлені.

Звіти

Звіти на всі випадки життя

Виводьте будь-яку інформацію модуля Обліку ПО і ліцензій у вигляді докладних звітів. У програмі вже міститься безліч заготовлених шаблонів, які дозволять у два кліка мишею отримати будь-які дані у вигляді таблиці. Будь то список ПО, яке заборонено до установки або ліцензійні ключі, виявлені при скануванні - відповідний звіт завжди під рукою.

Користувальницькі звіти

Не знайшли потрібний шаблон? Створіть свій унікальний звіт за допомогою спеціального конструктора. Будь-які дані можуть бути відфільтровані по заданим умовам і представлені в єдиній таблиці.
Не втрачайте час на пошуки. Закріпіть часто використовувані шаблони звітів у поле швидкого доступу.

Вивантаження звітів за розкладом

Всі звіти з програмного забезпечення та ліцензій можуть бути скопійовані, роздруковані або експортовані в один з популярних форматів. Крім того, процес вивантаження та надсилання звітів може бути повністю автоматизований за допомогою Планувальника завдань.

Облік ліцензій

Ліцензія - це не просто число

Багато систем обліку ліцензій становлять ліцензію у вигляді "кількості активацій". Зі справжніми ліцензіями все складніше.

Придбавши ліцензію на програмне забезпечення, додайте її в вашу базу даних і зв'яжіть з відповідною програмою. Вкажіть ціну, дату покупки і дату закінчення терміну дії.

Налаштуйте модель ліцензування, яку використовує нова ліцензія. Чи надає вона ключ ліцензії? Можливо, кілька ключів? На скільки інсталяцй кожен з них розрахований?

Додайте супутню інформацію, включаючи документи, зображення або будь-які необхідні файли.

Створюйте стільки ліцензій, скільки потрібно, і ефективно керуйте ними. Після того, як ви створили і налаштували ліцензію, ви автоматично дізнаєтесь ліцензійний статус вашого ПЗ.

Ліцензійний статус

Найважливіше

TNI 6 автоматично обчислює ліцензійний статус, спираючись на детальні дані про установки ПЗ у вашій мережі та на інформацію про ваші ліцензії та їх властивості.

Ви можете побачити ліцензійний статус кожної програми або кожної ліцензії. Кольорове кодування допоможе відразу побачити проблеми. Просто клацніть по опису статусу, щоб побачити докладне пояснення причин проблеми.

Сканер автоматично виявляє ключі для деяких програм. Всі установки з ключами, не пов'язані з ліцензією, з'являться у спеціальному розділі.

Ліцензійний статус підтримується в актуальному стані і відображає зміни в мережі.

Інші функції

Відстеження інсталяцй ПЗ

Як мережевий адміністратор ви очікуєте, що деякі програми будуть встановлені на одних пристроях і не встановлені на інших. За допомогою інструменту для відстеження інсталяцй ви можете відзначити будь-яку програму як Обов'язкову для однієї групи комп'ютерів та/або Заборонену для іншої групи.

Об'єднання різних версій

Молодша версія програмного забезпечення майже ніколи не грає ролі. TNI дозволяє об'єднувати різні версії в один рядок, тим самим роблячи життя простіше. Таке об'єднання може бути повністю автоматизовано для того, щоб підтримувати список програм в актуальному та легко читаємому стані.

В будь-який момент об'єднання можна скасувати.

Пошук програм та регулярні вирази

Якщо ви зустрінете програму, про яку нічого не знаєте, то прямо в модулі обліку ПЗ зможете в один клік перейти на сайт розробника або виконати пошук за назвою програми в Google.

За допомогою регулярних виразів можна створювати хитрі запити. Їх можна зберегти і використовувати повторно.

Обмеження демо-версії Брошура Ліцензійна угода Установка/видалення