icon-bg
icon-bg
icon-bg

Дистанційна інвентаризація SNMP пристроїв

ПЗ для виявлення SNMP пристроїв в мережі

Проведіть повноцінну інвентаризацію вашої мережі, використовуючи сканер SNMP-пристроїв! Total Network Inventory дозволяє провести інвентаризацію всієї вашої мережі без необхідності складного налаштування сканера. Утиліта просканує вашу мережу на наявність пристроїв в ній та збере детальну інформацію про кожний маршрутизатор, комутатор, мережевий принтер, а також інші керовані пристрої всього за один прохід. Наш повнофункціональний комплекс виявлення мережевих пристроїв може створити детальний звіт про вашу мережу у повністю автоматичному режимі.

Слідкуйте за рівнем тонера в мережевих принтерах

Сканування по SNMP є надзвичайно зручним, коли справа доходить до отримання даних про чорнила або тонер на мережевих принтерах. Не потрібно витрачати час на перевірку рівня тонера на кожному принтері вручну, досить виконати сканування всіх мережевих принтерів в один клік. Сканер SNMP автоматично перевіряє у підключених принтерів рівень чорнила/тонера або паперу, дозволяючи адміністраторам побачити, коли один або кілька витратних матеріалів для принтера вимагають поповнення. Total Network Inventory створить докладний звіт, який покаже, скільки чорнила або тонера залишилося в кожному підключеному принтері, тим самим допомагаючи адміністраторам заздалегідь замовляти картриджі і планувати технічне обслуговування.

Використовуйте SNMP сканер для інвентаризації вашого IT-обладнання

Підтримка інвентаризаційної інформації по всім мережевим пристроям в актуальному стані є необхідністю в кожній корпоративній локальній мережі. Створення таких баз даних вручну може бути надзвичайно трудомістким, до того ж, їх підтримка потребує частого оновлення. Сканер мережевих пристроїв в Total Network Inventory позбавляє від клопоту за рахунок автоматизації сканування мережі. Використовуючи універсальний протокол SNMP, TNI легко виведе список мережевих пристроїв, таких як комутатори, маршрутизатори, принтери, VoIP-пристрої і теле-приставки. Наше програмне забезпечення мережевого виявлення просканує все мережеве обладнання, на якому включений протокол SNMP - просто виберіть сканування вашого домену або введіть діапазони IP-адрес.

Звіти

Інструмент інвентаризації SNMP пристроїв надає звіти, що деталізують структуру і компоненти вашої мережі. Зібрана інформація може бути відображена як у вікні програми, , так і у вигляді звіту для друку, який містить інформацію про апаратне та програмне забезпечення, виявлене в вашій локальній мережі.

Total Network Inventory також містить вбудований пакет MIB файлів з можливістю розширення їх бази з будь-якого MIB ресурсу на ваш вибір. Це дозволяє легко розшифрувати дані, отримані при скануванні пристроїв, і робить перегляд SNMP-інформації навіть простіше. Дерево SNMP буде містити додаткову інформацію у вигляді детального опису для кожного поля.

Заощаджуйте гроші і бережіть своє обладнання за допомогою TNI

Утиліта виявлення SNMP пристроїв може надати важливу інформацію, яка допоможе вам визначити проблеми з продуктивністю різного мережевого обладнання. Налаштування автоматичного сканування по протоколу SNMP дозволить підтримувати обладнання в робочому стані та виявляти критичні проблеми вчасно, перш ніж трапиться аварія. Аналізуючи ці попередження і виконуючи динамічне виявлення пристроїв за розкладом, ви уникнете невиправданих витрат і заощадите бюджет вашої компанії.

 

27 лютого 2024

Total Network Inventory 6.2: the beginning of big changes!

TNI has now the ability to work with SQL servers, which will make the program a full-fledged reliable multi-user product.

08 червня 2023

TNI 6.1: New interface and functionalities for Data transfer mode

We have significantly redesigned the mechanism and interface of the "Data Transfer" window based on your feedback to the support team.