icon-bg
icon-bg
icon-bg

Програма для інвентаризації апаратного забезпечення

Чи використовуються у вашій організації сучасні комп'ютери з актуальним програмним забезпеченням? Для середніх і великих компаній, проведення інвентаризації апаратного забезпечення пристроїв є вкрай необхідним завданням.

Щоб провести повну інвентаризацію комп'ютерного обладнання, в сучасному цифровому світі більше не потрібна ручка і папір. За допомогою Total Network Inventory ви можете виконати інвентаризацію апаратного забезпечення ПК, не покидаючи крісла. Даний інструмент інвентаризації просканує всю мережу вашої організації і збере детальну інформацію про кожний комп'ютер, про операційну систему, на якій він працює, і про будь-яке встановлене програмне забезпечення. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс разом з вдосконаленим сканером обладнання дозволять вам швидко освоїти продукт та отримати необхідні дані.

ПЗ для інвентаризації обладнання

Total Network Inventory дозволяє з легкістю провести повну інвентаризацію апаратного забезпечення ваших комп'ютерів. Система інвентаризації обладнання TNI просканує всю вашу мережу, щоб зібрати інформацію про комп'ютери та їх компоненти. Система управління інвентаризацією не вимагає попередньо встановлених агентів, і підтримує комп'ютери і сервери на базі Windows, OS X, Linux, FreeBSD та ESX/ESXi. Досить вказати пароль локального адміністратора або адміністратора домену, і все готово до запуску сканування. Більш того, ви завжди можете заощадити більше часу якщо автоматизуєте сканування і експорт різних звітів за допомогою модуля Планувальник.

Забезпечте мережеву безпеку за допомогою аудиту ПК

Своєчасний аудит і інвентаризація програмного забезпечення можуть виявити, що деякі з ваших систем використовують застаріле програмне забезпечення. Використання застарілих програм може призвести до того, що виявлені вразливості в системі безпеки залишаться незахищеними, що зробить вашу мережу вразливою для шкідливого коду. Забезпечення того, щоб всі комп'ютери у вашій мережі працювали під управлінням актуальної версії Windows з усіма встановленими виправленнями безпеки, є обов'язковою умовою для будь-якої компанії, незалежно від її розміру. Total Network Inventory відстежує весь масив програмного забезпечення, встановленого на всіх комп'ютерах у вашій організації, допомагаючи вам підтримувати безпеку та актуальність ваших комп'ютерів.

Проведіть інвентаризацію апаратного забезпечення

Застаріле апаратне забезпечення пристроїв, як правило, споживає значно більше енергії в порівнянні з сучасними компонентами. Наприклад, застарілі відеокарти можуть споживати до 75 Вт в режимі очікування, стаючи помітним тягарем і значно збільшуючи ваші рахунки за електроенергію. Позбавлення від застарілих компонентів допоможе заощадити електроенергію і скоротити щорічні рахунки за комунальні послуги для вашого підприємства. Наш інструмент управління інвентаризацією обладнання відразу після інсталяції просканує вашу мережу та складе список апаратних комплектуючих, що використовуються в кожному комп'ютері у вашій організації.

Відстежуйте ключові параметри

Наш комплекс інвентаризації комп'ютерного обладнання також дозволяє відстежувати інформацію, отриману з основних датчиків обладнання, наприклад: температура, швидкість обертання вентиляторів або нестача живлення на віддалених системах. Ці дані, в поєднанні з використанням гнучких попередженнь та помічників, допоможуть вам підтримувати ваші сервери та мережеве обладнання в робочому стані цілодобово.

Звіти

Total Network Inventory дозволяє генерувати звіти для друку за апаратним та програмним забезпеченням, виявленим в вашій мережі. У вашому розпорядженні є повнофункціональний конструктор табличних звітів, який робить інвентаризацію комп'ютерного обладнання завданням всього декількох кліків мишею. У найкоротші терміни ви зможете копіювати, ділитися, шукати, фільтрувати і експортувати звіти.

 

27 лютого 2024

Total Network Inventory 6.2: the beginning of big changes!

TNI has now the ability to work with SQL servers, which will make the program a full-fledged reliable multi-user product.

08 червня 2023

TNI 6.1: New interface and functionalities for Data transfer mode

We have significantly redesigned the mechanism and interface of the "Data Transfer" window based on your feedback to the support team.