icon-bg
icon-bg
icon-bg

Аудит комп'ютерів в корпоративних мережах

Total Network Inventory дозволить вам зібрати повну інформацію про комп'ютери вашої локальної мережі. Наша система аудиту ПК містить в собі все, що вам необхідно для побудови та отримання повноцінної бази даних про обладнання та програмне забезпечення, встановлене на всіх комп'ютерах і робочих станціях у вашій корпоративній мережі.

Програмне забезпечення для перевірки ПК

Інвентаризація апаратного і програмного забезпечення є основним завданням інструменту аудиту. Total Network Inventory сканує вашу корпоративну мережу, що складається з різноманітності комп'ютерів під управлінням Windows, OS X, Linux, FreeBSD і ESX/ESXi. Total Network Inventory не вимагає попередньо встановлених агентів або клієнтів, програма використовує тільки пароль локального адміністратора або адміністратора домену для доступу до комп'ютерів у вашій мережі.

Система аудиту програмного забезпечення

Total Network Inventory - повнофункціональна утиліта для аудиту ПК. Вона автоматично збирає відомості про встановлене програмне забезпечення і потім проводить вичерпну інвентаризацію комп'ютерних програм у централізованому місці. Наш інструмент перевірки систем здатний видати списки всього програмного забезпечення, в комплексі з кількістю активних установок, а також відповідно до ліцензійних ключів та відомостей про покупку.

Зменшіть ризики безпеки

Нові вразливості безпеки з'являються регулярно. Використовуючи застаріле програмне забезпечення, ваша організація може піддатися ризикам безпеки. Проведений вчасно аудит дозволяє визначити, чи встановлені останні доступні оновлення і виправлення безпеки на всіх комп'ютерах у вашій організації, допомагаючи своєчасно знизити ризики безпеки.

Мережевий аудит ПК

Виконайте повний аудит всієї вашої мережі за допомогою інструменту віддаленої перевірки ПК! Total Network Inventory сканує вашу корпоративну мережу, щоб виявити всі комп'ютери і робочі станції, складає список встановленого програмного забезпечення і додає їх в централізовану базу даних.

Розширені журнали змін

Total Network Inventory допомагає легко відстежити будь-які зміни в програмному або апаратному забезпеченні комп'ютерів у вашій мережі. Система виконує аудит обладнання ПК і реєструє все раніше встановлене або видалене обладнання, а також записує в журнал використання підключених або відключених портативних пристроїв. Total Network Inventory реєструє недавно встановлені і видалені програми, а також відзначає оновлення програмного забезпечення, отримуючи поточний номер версії і порівнюючи його з раніше придбаним.

Звіти аудиту комп'ютерних систем для вашої організації

TNI дозволяє вам створювати власні звіти при проведенні кожного системного аудиту. З легкістю створюйте вичерпні звіти з сотнями полів, експортуйте їх, друкуйте та діліться ними!

 

27 лютого 2024

Total Network Inventory 6.2: the beginning of big changes!

TNI has now the ability to work with SQL servers, which will make the program a full-fledged reliable multi-user product.

08 червня 2023

TNI 6.1: New interface and functionalities for Data transfer mode

We have significantly redesigned the mechanism and interface of the "Data Transfer" window based on your feedback to the support team.