icon-bg
icon-bg
icon-bg

Total Network Inventory створення схеми локальної мережі

Створення топологічної схеми локальної мережі у програмі Total Network Inventory

TNI – це корисний інструмент для інвентаризації пристроїв в корпоративній мережі, адміністрування мережі і її окремих компонентів, який можна купити за доступною ціною. Сканування мережі відбувається автоматично, а, завдяки вбудованому редактору, вам доступна легка побудова карти мережі або внесення правок в уже наявну схему.

Total Network Inventory – багатофункціональна програма. Вона дозволяє сканувати різні комп'ютери та мережеве обладнання, перевіряти зв'язок з віддаленими пристроями, будувати звіти, відстежувати зміни в апаратній і програмній частинах ваших комп'ютерів і серверів, і багато іншого.

Користувачам доступні наступні версії та функції:

  • Total Network Inventory Стандартна. Сканування, побудова та перегляд екранних, друкованих і табличних звітів, інвентаризація ПО, встановленого на комп'ютерах в мережі, відстеження змін в конфігураціях і т.д.
  • Total Network Inventory Професійна. У цій версії ви отримаєте розширений механізм роботи з ліцензуванням для програмного забезпечення на всіх комп'ютерах в мережі, створення ліцензій, прив'язка ліцензійних ключів, детальне обчислення статусу ліцензування на льоту, і механізм для створення карти мережі вашого підприємства.

Як використовувати програму для побудови схеми мережі

Для цього необхідно просто завантажити ПО, а потім виконати сканування мережі. Всі знайдені комп'ютери та мережеве обладнання будуть автоматично додані в сховище (Дерево мережі), з якого ви зможете перенести необхідні пристрої на карту і відобразити в зручному вигляді.

TNI самостійно сканує мережі, дозволяючи на основі цих даних здійснити точне проектування і створення схеми локальної мережі. Також, ви можете самостійно додавати пристрої та об'єкти, сканування яких неможливо з причини відсутності мережевого інтерфейсу.

Ще один приємний бонус - це стеження за онлайн-статусом пристроїв і доступністю ресурсів прямо на карті мережі! Завдяки можливостям Total Network Inventory, ви з першого погляду визначте стан пристроїв, якщо необхідний їх моніторинг.

Переваги програми

  • Гнучка, та, одночасно проста і зрозуміла візуалізація структури мережевих пристроїв.
  • Потужні інструменти інтерактивної візуалізації: завантажуйте будь-які зображення на карту (наприклад, плани будівлі або поверхів), використовуйте інструменти для графічного оформлення схеми мережі, включаючи різні види зв'язків і їх стилізації.
  • Керування пристроями прямо з карти: пінг, сканування, запуск дій.
  • Безмежний розмір схеми мережі - реалізуйте топологію будь-яких розмірів і складності!
  • Підтримка будь-якої кількості проектів: не обмежуйтеся однією картою, якщо ваша мережа дуже велика. Створюйте скільки завгодно сегментів і перемикайтеся між ними.
08 червня 2023

TNI 6.1: New interface and functionalities for Data transfer mode

We have significantly redesigned the mechanism and interface of the "Data Transfer" window based on your feedback to the support team.

15 березня 2023

Meet Total Network Inventory 6!

TNI 6 introduces two main innovations: collection of hardware sensor statistics and transition to 64-bit architecture.