Підтримка робочого стану техніки - одна з цілей сканування мережевих пристроїв. Дані про апаратне та програмне забезпечення допоможуть IT-спеціалісту або адміністратору мережі краще орієнтуватися в технічних процесах, а головне, у разі потреби, оперативно усувати будь-які проблеми з комп'ютерами в мережі.
Також, завдяки скануванню комп'ютерів під керуванням macOS у вашій мережі з використанням Total Network Inventory, можна провести інвентаризацію та облік технікидля корпоративних мереж різного масштабу.
Для сканування пристрою з macOS в мережі достатньо запустити TNI, вказати діапазон IP-адрес для сканування і ввести пароль Адміністратора. Процес сканування комп'ютера Mac здійснюється за допомогою агента, який через протоколи SSH, SCP/SFTP встановлюється на віддалений комп'ютер і починає процес збору інформації, в яку входять докладні дані про апаратне та програмне забезпечення кожного комп'ютера або макбука. Також варто уточнити, що TNI підтримує сканування 64-розрядних версій macOS.
Щодо безпеки сканування комп'ютерів Apple macOS, вам нема про що турбуватися. Завдяки використанню протоколу SSH-2, у процесі сканування створюється безпечний канал між сканованим комп'ютером та сервером, на якому встановлено TNI. Крім цього, у програмі є підтримка сучасних SCP і SFTР протоколів для передачі результатів сканування обладнання.
Також можна інвентаризувати комп'ютери Apple, введені в домен Active Directory.
Total Network Inventory збирає різноманітну інформацію про ваші Apple комп'ютери в мережі.
Планувальник сканування мережних пристроїв Total Network Inventory дозволяє гнучко планувати різні завдання сканування комп'ютерів та ноутбуків під керуванням macOS, як і будь-яких інших.
Ви можете налаштувати планувальник на автоматичне сканування пристроїв у мережі одноразово і регулярно, щодня, тижнів, місяців і т.д. Докладніше про налаштування планувальника можна прочитати в посібнику користувача.
Total Network Inventory підтримує 2 типи сканування пристроїв у мережі: віддалене та ручне.
Віддалене сканування пристроїв macOS з використанням протоколу SSH: перед початком процесу варто переконатися, що на віддаленому обладнанні запущено сервер SSH-2 з підтримкою SFTP або SCP, а мережевий екран повинен надавати доступ до них. Також користувачу, від імені якого виконується сканування, дозволено доступ до SSH-сервера (опція AllowUsers).
Принцип роботи:
Варто також уточнити, що для коректної роботи агента сканування в системі повинна бути встановлена стандартна бібліотека C++ libstdc++.so.6.
Ручне сканування мережі на наявність пристроїв Apple: В даному випадку, користувач самостійно копіює на комп'ютер файл-агент і запускає його. Після процесу сканування програма створює файл із зібраними даними, який вручну переміщюється у сховище Total Network Inventory.
Використання TNI дозволить суттєво скоротити час для здійснення канування комп'ютерів Apple macOS у локальній мережі, зробить це швидко, безпечно, а головне, надасть вичерпну інформацію про кожен пристрій та допоможе побудувати будь-які необхідні зведені звіти.
We have significantly redesigned the mechanism and interface of the "Data Transfer" window based on your feedback to the support team.
TNI 6 introduces two main innovations: collection of hardware sensor statistics and transition to 64-bit architecture.