icon-bg
icon-bg
icon-bg

ПЗ для управління ІТ-активами

Якщо перед компанією стоїть завдання по організації програмних та апаратних засобів, то вона повинна вибудувати чіткий та оптимізований процес, який принесе реальну користь бізнесу. Програмний продукт типу ITAM (від англ "IT asset management"), такий як Total Network Inventory - це найкраще рішення, коли мова йде про спрощення та контроль витрат на IT. Він дозволить вам усунути непотрібні витрати, уникнути втрат, пов'язаних з порушенням ліцензійних умов, автоматизувати багато процесів, та багато іншого.

Основне завдання ассет-менеджмент систем – забезпечити автоматизований процес, який дозволить вам зосередитися на основних бізнес-цілях замість виконання менш важливих, рутинних завдань. Ви отримуєте високоякісну систему управління для створення ефективного процесу, який підходить саме під вашу ІТ-інфраструктуру.

Чим корисна утиліта управління ІТ-активами

Перетворіть нудні ручні операції в автоматизовані процеси. Завантажте краще рішення ITAM для оптимізації обліку ПЗ та устаткування та створіть актуальну і рентабельну ІТ-інфраструктуру. Ми пропонуємо легку у використанні гнучку програму для менеджменту, яка прямо з коробки надає весь необхідний функціонал. Вона стане в нагоді, коли вам потрібно буде контролювати всі ваші витрати на ІТ-інфраструктуру, та легко окупить свою вартість.

Контроль над усім доступним обладнанням

ПЗ для обліку ІТ-активів містять безліч всебічних функцій, які дозволяють вам комфортно здійснювати процес ефективного управління обладнанням та іншими активами. Total Network Inventory дозволяє вам легко управляти всім обладнанням, від маршрутизаторів і свічів до серверів і робочих станцій. Програма також дозволяє легко відстежувати будь-який пристрій, підключений до мережі, включаючи принтери, сканери та телефони. Вона автоматично визначить пристрої та після їх сканування надасть всю доступну інформацію, а також автоматично розділить виявлені пристрої на категорії. Облік ІТ-активів ніколи не був простішим.

Відстеження ПЗ та ліцензій

Комп'ютери мережі можуть бути напхані непотрібними установками ПЗ, яке не використовується; однак, як власнику, вам все одно доведеться за них платити. Несподівані витрати навряд чи полегшать корпоративний бюджет. Наша система управління дозволяє легко виявляти і усувати всі небажані пристрої, обладнання та ПЗ, котрі вам більше не потрібні. У той же час, ви отримаєте доступ до всіх ліцензій на програмне забезпечення, що використовується у вашій мережі.

Автоматизовані звіти за будь-яким компонентом

Система може автоматично генерувати докладні звіти за будь-якою властивістю комп'ютера у вашій мережі. Моментально будуються як призначені для користувача звіти, так і повні списки всіх доступних ІТ-активів для надання аудитору.

Тримайте все під контролем

Скористайтеся набором інструментів і функцій, які дозволять контролювати всі ключові точки вашої мережі і забезпечувати їх безпеку:

  • Без зусиль проводите перевірки та аудит ПЗ;
  • Зведіть до мінімуму ризик пошкодження даних шляхом виявлення та усунення вразливостей;
  • Відстежуйте поточний стан IT-інфраструктури, щоб згодом приймати раціональні рішення;
  • Уникайте зайвих витрат. Виключіть зайве навантаження на мережу і розумно розподіліть доступне ПЗ;
  • Швидко інтегруйте сторонні рішення і додаткові програмні компоненти;
  • Організуйте та упровадите чітко налагоджені процеси з обліку ІТ.

ПЗ для обліку та інвентаризації обладнання - кращий вибір для компаній будь-якого розміру, незалежно від їх спеціалізації, якщо їм доводиться мати справу з ІТ-активами. Розумні системи управління спрощують оптимізацію витрат, а також забезпечують високий рівень мережевої безпеки і продуктивності за доступну ціну. Повністю автоматизований процес буде обробляти всі проблеми і генерувати докладні звіти про кожну дію, в той час як ви можете сфокусуватися на основних цілях підприємства. Здійснюйте контроль за ліцензіями на ПЗ, устаткуванням та іншими активами в своїй мережевій інфраструктурі. Все, що для цього потрібно - це завантажити і встановити наш інструмент для інвентаризації і направити свій бізнес до успіху.

 

22 липня 2021

TNI 5.1: Автоматическое распознавание популярного ПО

Нам всегда нравится, когда что-то хорошее происходит само собой!

9 липня 2021

Следите за обновлениями безопасности MS Windows с помощью TNI

6 и 7 июля Microsoft выпустила исправления критической уязвимости службы Print Spooler (Диспетчер печати) для всех актуальных версий Windows.