icon-bg
icon-bg
icon-bg

Інвентаризація облікових записів користувачів Active Directory

За допомогою програми Total Network Inventory можна значно спростити ведення обліку комп'ютерної техніки, програмного забезпечення та облікових записів користувачів Active Directory. Програма збирає інформацію в різних локальних і віддалених мережах, в тому числі, що використовують службу каталогів Active Directory (LDAP).

Робота з обліковими записами користувачів мережі під управлінням Active Directory

Total Network Inventory може зберігати інформацію про співробітників вашого підприємства, наприклад: ім'я, адресу, фотографію, опис і будь-яку іншу інформацію. Ці дані можуть бути вилучені з AD або введені вручну.

Перегляд, додавання та редагування користувачів

Для роботи з даними облікових записів користувачів існує спеціальний однойменний розділ "Користувачі".

Всі користувачі мережі розбиті на три категорії:

  • користувачі домену;
  • локальні користувачі;
  • додані вручну.

Видаляти та перейменовувати можна тільки тих співробітників, які були створені вручну.

Закріплення користувачів за пристроями

За кожним знайденим комп'ютером може бути закріплений тільки один користувач, але будь-якого типу: локальний користувач цього пристрою, користувач домену або користувач, створений вручну.

Будь-яке поле з даними користувача може бути додано в якості колонки Табличного звіту.

Переглядати, працювати, редагувати та додавати інформацію про користувачів так само легко, як і користуватися іншими функціональними можливостями програми Total Network Inventory.

Кому буде корисним цей додаток

Total Network Inventory буде корисна адміністраторам компаній будь-якого розміру та профілю. Навіть якщо зараз в офісі є всього кілька комп'ютерів, щоб обійти їх та переписати всі відомості про апаратне та програмне забезпечення, потрібно затратити чимало оплачуваного робочого часу. У будь-якій компанії, що розвивається, кількість одиниць комп'ютерної техніки зростає, а деяким працівникам, для оптимізації виконання своїх завдань, можуть знадобитися додаткові пристрої. При великій кількості техніки та працівників досить складно стежити за всім устаткуванням і користувачами, тому, рано чи пізно, доводиться вдаватися до допомоги ПЗ, яке дозволить автоматизувати ці процеси.

Total Network Inventory дійсно істотно полегшує адміністрування та облік користувачів Active Directory.

 

27 лютого 2024

Total Network Inventory 6.2: the beginning of big changes!

TNI has now the ability to work with SQL servers, which will make the program a full-fledged reliable multi-user product.

08 червня 2023

TNI 6.1: New interface and functionalities for Data transfer mode

We have significantly redesigned the mechanism and interface of the "Data Transfer" window based on your feedback to the support team.