icon-bg
icon-bg
icon-bg

Управління ліцензіями програмного забезпечення

Програмний комплекс управління ліцензіями допомагає забезпечити дотримання умов юридичних угод щодо встановленого програмного забезпечення. Самостійно проведений аудит ліцензій допоможе уникнути штрафів, які можуть бути накладені в разі виявлення нестачі ліцензій на ПЗ у вашій організації. Total Network Inventory спрощує внутрішній аудит ліцензій ваших програм і дозволяє забезпечити повну відповідність ліцензійним умовам. Контроль відповідності ліцензійним умовам є ключовим елементом інвентаризації програмного забезпечення, і грає важливу роль в управлінні корпоративними ризиками.

Відповідність ліцензійним умовам

Наш інструмент управління ліцензіями допомагає забезпечити повну відповідність вашого програмного забезпечення ліцензійним умовам правовласника. TNI автоматично виявить ліцензії Microsoft у вашій мережі і допоможе вам як у проведенні інвентаризації, так і в створенні централізованої бази ліцензій.

Управління інвентаризацією ПЗ без участі агентів

Total Network Inventory працює на одному комп'ютері у вашій мережі і не вимагає жодних встановлених агентів. TNI просканує всю вашу мережу і підключиться до всіх доступних мережевих комп'ютерів, використовуючи пароль локального адміністратора або адміністратора домену.

Централізоване управління ліцензіями

Система управління ліцензіями TNI створює і підтримує базу даних за програмним забезпеченням, встановленим у вашій мережі, дозволяючи вам порівнювати кількість інсталяцій програм з кількістю ліцензій, що належать вашій організації. Система автоматичної перевірки ліцензій на програмне забезпечення зберігає в централізованій базі даних ліцензійні ключі, дати придбанная та закінчення терміну дії ліцензій, а також вартість і рахунки, пов'язані з їх придбанням і оновленням.

Проведення запланованого аудиту ліцензій

Виконуйте аудит ліцензій програмного забезпечення за розкладом! Система обліку ПЗ та ліцензій в Total Network Inventory містить можливість запланувати виконання завдань сканування. Створіть власний розклад і виконуйте щоденний, щотижневий або щомісячний аудит ліцензій в повністю автоматичному режимі. Запланувавши аудит на неробочий час, ви забезпечите плавність і безперервність робочих процесів і уникнете небажаних вповільнень в швидкості роботи мережі.

Повноцінний Журнал змін

Total Network Inventory зберігає всі дії з програмним забезпеченням в спеціальному журналі змін. Фіксуючи такі події, як встановлення, видалення та оновлення ліцензійного програмного забезпечення, Total Network Inventory допомагає відслідковувати динаміку використання всіх доступних пакетів програм.

Звіти відповідності ліцензійним умовам

Звіт є важливою складовою управління ліцензіями. Total Network Inventory будує вичерпні звіти щодо відповідності ліцензій необхідним умовам, які потім можна роздрукувати, опублікувати або експортувати. Модуль звітності поставляється з можливістю миттєвого пошуку та фільтрації.

 

27 лютого 2024

Total Network Inventory 6.2: the beginning of big changes!

TNI has now the ability to work with SQL servers, which will make the program a full-fledged reliable multi-user product.

08 червня 2023

TNI 6.1: New interface and functionalities for Data transfer mode

We have significantly redesigned the mechanism and interface of the "Data Transfer" window based on your feedback to the support team.