icon-bg
icon-bg
icon-bg

Адміністрація ІТ-інфраструктури для сервіс провайдерів

Використання спеціалізованого ПЗ у компаніях MSP/ISP (IT сервіс провайдери) для сканування та інвентаризації віддалених мереж їхніх клієнтів.

Питання повноцінного функціонування робочих систем та збереження працездатності за будь-яких обставин – це першочергове завдання більшості компаній. Крім постійного апгрейду технічного парку, своєчасного оновлення існуючого ПЗ більшість організацій стикаються і з необхідністю ведення точного обліку використовуваних ресурсів, простіше кажучи - проводити інвентаризацію. Крім цього, важливо стежити за актуальними оновленнями безпеки та своєчасно здійснювати сканування комп'ютерних мереж на наявність стороннього обладнання та софту.

Щоб спростити всі вищезазначені завдання, достатньо використовувати Total Network Inventory. Програма дозволяє формувати актуальні звіти про комп'ютерні мережі всього в пару кліків, тим самим - тримати руку на цифровому пульсі своєї організації. Зробити адміністрування мереж не рутинним завданням, а повноцінним комплексом заходів, спрямованих на покращення показників працездатності, стане набагато простіше разом з TNI.

Для чого потрібна інвентаризація мережі?

Надання актуальної та детальної інформації про стан поточної ІТ-інфраструктури - це важливий момент для будь-якої середньої чи великої компанії, що має велику кількість комп'ютерів та мережевого обладнання. Провести інвентаризацію можна, як самостійно, так і звернувшись до MSP/ISP сервісних компаній. Отримана інформація буде актуальною у разі:

 • запланованої модернізації техніки;
 • побудові детального звіту про стан мережі;
 • у разі залучення нових чи заміни діючих співробітників, які обслуговували мережу організації;
 • оцінки актуальної вартості інфраструктури;
 • виявлення «слабких місць» та вузлів, що підлягають заміні.

Що підлягає обліку?

Підрядники, які використовують TNI, можуть запропонувати своїм клієнтам провести облік техніки:

 • серверне та периферійне обладнання, підключене до нього;
 • персональні комп'ютери та підключена до них периферійна техніка (сканери, плотери, системи доступу, монітори тощо);
 • мережеве обладнання: фаєрволи, комутатори, хаби та інше.

А також програмне забезпечення:

 • операційні системи: серверні та десктопні (Windows, Linux, Unix, MacOS);
 • прикладне програмне забезпечення для бізнесу (офісні пакети, поштові клієнти, вузькоспрямований софт тощо);
 • СУБД, системи електронного документообігу;
 • відстеження ліцензій.

Переваги ТNI для MSP / ISP організацій

Можливість розширити спектр послуг і виділитися серед конкурентів – це лише мала частина того, що отримає ІТ-сервіс провайдер, використовуючи Total Network Inventory у своїй діяльності. В наш час послуги інвентаризації мереж користуються великим попитом, оскільки за максимально короткі терміни, клієнт може отримати детальний звіт про кожне обладнання та програмне забезпечення у вигляді зручних таблиць, а у разі потреби роздрукувати, експортувати або вивантажити отримані дані за розкладом.

Системні адміністратори, завдяки ТNI, отримують повний контроль за життєво важливими показниками обладнання, а в разі потреби – можуть детально вивчити журнал змін або переглянути мапу мережі, і все це за лічені хвилини без встановлення безлічі спеціалізованих утиліт.

Ліцензування

Для сервісних компаній-підрядників представлено 3 типи ліцензій Total Network Inventory, залежно від кількості клієнтського обладнання:

 • MSP на 100 пристроїв;
 • MSP на 500 пристроїв;
 • MSP Unlimited: на необмежену кількість пристроїв.

Варто уточнити, що для MSP ліцензій, ліцензійна кількість обмежує лише кількість комп'ютерів та пристроїв ваших клієнтів. Кількість інсталяцій та адміністраторів, що працюють із програмою - не обмежена. Також зазначені типи ліцензій можуть включати додаткову функцію: облік програмних активів або розширений облік ПЗ (SAM) і мапу мережі. Це версія TNI Professional.

Якщо раніше облік комп'ютерів здавався тривалим і монотонним процесом, що вимагає залучення не одного фахівця, завдяки використанню Total Network Inventory, ІТ сервіс провайдери (MSP/ISP) можуть гарантувати своїм клієнтам миттєвий результат без зайвих фінансових і тимчасових витрат. Зрозумілий інтерфейс, гнучкі налаштування, багатий функціонал дозволяє лише за кілька годин надати інформативний звіт про обладнання та програмному забезпеченні організації.

 

27 лютого 2024

Total Network Inventory 6.2: the beginning of big changes!

TNI has now the ability to work with SQL servers, which will make the program a full-fledged reliable multi-user product.

08 червня 2023

TNI 6.1: New interface and functionalities for Data transfer mode

We have significantly redesigned the mechanism and interface of the "Data Transfer" window based on your feedback to the support team.