icon-bg
icon-bg
icon-bg

Total Network Inventory

v. 5.0.0 / 3 травня 2021 р. / усі Windows / 60 днів безкоштовно
60 днів безкоштовно

Total Network Inventory 5 Професійна надає потужні інструменти для інвентаризації програмного забезпечення і управління ліцензіями. Представляємо модуль Обліку ПЗ та ліцензій.

Інвентаризація програм

Все програмне забезпечення, знайдене на ваших комп'ютерах з Windows і Mac OS X, зібрано в один список з можливістю гнучкого пошуку і фільтрації. З легкістю шукайте і вивчайте програми та їх інсталяції, відзначайте важливе, призначайте теги, додавайте коментарі і не тільки.

Облік ліцензій

Зберігайте дані про кожну ліцензію, якою ви володієте, разом з її параметрами, ліцензійними ключами, датою закінчення і супровідними документами: інвойсами, угодами та інше.

Ліцензійний статус

Дані про установки програм і наявні ліцензії стають по-справжньому корисними при обчисленні ліцензійного статусу. Дізнайтеся, де ліцензій не вистачає, а де є зайві. Отримайте вичерпну інформацію про проблеми з ліцензіями.

Звіти

Будуйте швидкі і докладні звіти про будь-якому аспекті вашої бази ПЗ: наприклад, список інсталяцій, зведення по ліцензуванню або простий список всіх проблем з ліцензіями. Копіюйте, експортуйте і друкуйте звіти в безлічі форматів.

Інші функції

Відстежуйте наявність ПЗ на зазначених пристроях. Об'єднуйте різні версії однієї і тієї ж програми. Використовуйте регулярні вирази при пошуку. Дізнавайтеся про невідомі програми за допомогою швидкого пошуку в Google або посилань на сайти розробників.

Всі програми в одному списку

TNI 4 збирає дані про ПЗ, встановленому на пристроях з Windows або Mac OS X і демонструє їх у максимально зручному вигляді. Миттєвий пошук дозволяє шукати програми за назвою і версією, а за допомогою фільтрів можна побачити всі програми одного видавця, програми, встановлені на окремих комп'ютерах і так далі. Пошук і фільтри можна застосовувати в будь-яких комбінаціях.

Огляд розподілу інсталяцій

Оберіть одну або кілька програм в списку, щоб миттєво дізнатися, де вони встановлені.

Ліцензія - це не просто число

Багато систем обліку ліцензій становлять ліцензію у вигляді "кількості активацій". Зі справжніми ліцензіями все складніше.

Придбавши ліцензію на програмне забезпечення, додайте її в вашу базу даних і зв'яжіть з відповідною програмою. Вкажіть ціну, дату покупки і дату закінчення терміну дії.

Налаштуйте модель ліцензування, яку використовує нова ліцензія. Чи надає вона ключ ліцензії? Можливо, кілька ключів? На скільки інсталяцй кожен з них розрахований?

Додайте супутню інформацію, включаючи документи, зображення або будь-які необхідні файли.

Створюйте стільки ліцензій, скільки потрібно, і ефективно керуйте ними.

Після того, як ви створили і налаштували ліцензію, ви автоматично дізнаєтесь ліцензійний статус вашого ПЗ.

Найважливіше

TNI 4 автоматично обчислює ліцензійний статус, спираючись на детальні дані про установки ПЗ у вашій мережі та на інформацію про ваші ліцензії та їх властивості.

Ви можете побачити ліцензійний статус кожної програми або кожної ліцензії. Кольорове кодування допоможе відразу побачити проблеми. Просто клацніть по опису статусу, щоб побачити докладне пояснення причин проблеми.

Сканер автоматично виявляє ключі для деяких програм. Всі установки з ключами, не пов'язані з ліцензією, з'являться у спеціальному розділі.

Ліцензійний статус підтримується в актуальному стані і відображає зміни в мережі.

Відстеження інсталяцй ПЗ

Як мережевий адміністратор ви очікуєте, що деякі програми будуть встановлені на одних пристроях і не встановлені на інших. За допомогою інструменту для відстеження інсталяцй ви можете відзначити будь-яку програму як Обов'язкову для однієї групи комп'ютерів та/або Заборонену для іншої групи.

Об'єднання різних версій

Молодша версія програмного забезпечення майже ніколи не грає ролі. TNI дозволяє об'єднувати різні версії в один рядок, тим самим роблячи життя простіше. Молодші версії все ще можна побачити у списках інсталяцй.

В будь-який момент об'єднання можна скасувати.

Регулярні вирази

За допомогою регулярних виразів можна створювати хитрі запити. Їх можна зберегти і використовувати повторно.