icon-bg
icon-bg
icon-bg

Інвентаризація облікових записів користувачів Active Directory

За допомогою програми Total Network Inventory можна значно спростити ведення обліку комп'ютерної техніки, програмного забезпечення та облікових записів користувачів Active Directory. Програма збирає інформацію в різних локальних і віддалених мережах, в тому числі, що використовують службу каталогів Active Directory (LDAP).

Робота з обліковими записами користувачів мережі під управлінням Active Directory

Total Network Inventory може зберігати інформацію про співробітників вашого підприємства, наприклад: ім'я, адресу, фотографію, опис і будь-яку іншу інформацію. Ці дані можуть бути вилучені з AD або введені вручну.

Перегляд, додавання та редагування користувачів

Для роботи з даними облікових записів користувачів існує спеціальний однойменний розділ "Користувачі".

Всі користувачі мережі розбиті на три категорії:

  • користувачі домену;
  • локальні користувачі;
  • додані вручну.

Видаляти та перейменовувати можна тільки тих співробітників, які були створені вручну.

Закріплення користувачів за пристроями

За кожним знайденим комп'ютером може бути закріплений тільки один користувач, але будь-якого типу: локальний користувач цього пристрою, користувач домену або користувач, створений вручну.

Будь-яке поле з даними користувача може бути додано в якості колонки Табличного звіту.

Переглядати, працювати, редагувати та додавати інформацію про користувачів так само легко, як і користуватися іншими функціональними можливостями програми Total Network Inventory.

Кому буде корисним цей додаток

Total Network Inventory буде корисна адміністраторам компаній будь-якого розміру та профілю. Навіть якщо зараз в офісі є всього кілька комп'ютерів, щоб обійти їх та переписати всі відомості про апаратне та програмне забезпечення, потрібно затратити чимало оплачуваного робочого часу. У будь-якій компанії, що розвивається, кількість одиниць комп'ютерної техніки зростає, а деяким працівникам, для оптимізації виконання своїх завдань, можуть знадобитися додаткові пристрої. При великій кількості техніки та працівників досить складно стежити за всім устаткуванням і користувачами, тому, рано чи пізно, доводиться вдаватися до допомоги ПЗ, яке дозволить автоматизувати ці процеси.

Total Network Inventory дійсно істотно полегшує адміністрування та облік користувачів Active Directory.

 

10 червня 2022

TNI 5.5: расчет стоимости лицензий ПО и планирование затрат

Новый калькулятор стоимости лицензий позволит в несколько кликов рассчитать и отобразить сводку по стоимости лицензий установленного в сети ПО за определенные периоды.

19 квітня 2022

TNI 5.4: сканируем компьютеры резидентными агентами

Регулярное сканирование компьютеров в сети с помощью предустановленных резидентных агентов стало намного проще, удобнее и эффективнее.