tnm-setup.exe
версія 2.3.0, збірка 7600
дата: 04 Січень 2017 р.
розмір: 8.9 Мб
ОС: усі Windows
60 днів безкоштовно
Українська

Total Network Monitor 2 — це програма для постійного спостереження за роботою локальної мережі, окремих комп’ютерів, мережевих та системних служб. TNM заздалегідь сповістить вас про виникнення неполадок та сформує детальний звіт про те, що і коли трапилося.


Моніторинг мережі

Ви створюєте монітори — об’єкти, що періодично перевіряють той чи інший аспект роботи служби, серверу або файлової системи. Монітори гнучко налаштовуються та відображають стан мережі у реальному часі.

За умови відхилення будь-яких показників від норми, монітор виконує описаний заздалегідь сценарій дій: наприклад, звуковий сигнал, сповіщення по e-mail або IM з детальним описом випадку, перезавантаження віддаленого комп’ютера, запуск програми та т.ін.

Звернувшись до журналу моніторингу мережі, ви завжди можете побачити історію показань усіх моніторів і список виконаних дій.

Всебачуще око

Перевірки — зв’язок Total Network Monitor 2 із зовнішнім світом. Саме вони надають моніторам дані для аналізу. У Total Network Monitor є безліч перевірок на всі випадки життя. Запити за мережевими протоколами для моніторингу серверів, перевірка служб, журнала подій та ключів реєстру Windows, пошук рядка у файлі на віддаленому комп’ютері та багато іншого — це все TNM робить із легкістю.

Список перевірок

Інтернет:
ICMP
TCP
HTTP
FTP
SMTP
POP3
IMAP
Telnet
Windows:
Журнал подій
Стан служби
Стан реєстру
Продуктивність системи
Файлові:
Існування файлу
Розмір файлу
Порівняння файлів
Кількість файлів
CRC32 файлу
Вміст файлу
Місце на диску

 

Сповіщення та історія подій

Дії спрацьовують, тільки-но щось іде не за планом. Вони сповіщають вас, щоб ви змогли вчасно усе виправити. Вони можуть надати першу допомогу: перезавантажити службу або віддалений комп’ютер, запустити додаток, виконати скрипт. А можуть й просто додати запис в окремий журнал.

 

Список дій

Попередження:
Вікно повідомлення
Повідомлення
Звуковий сигнал
Запис у файл
Повідомлення:
E-mail
Jabber
Журнал подій
Заходи:
Запустити програму
Виконати скрипт
Перезапустити службу
Перезапустити комп’ютер

Усі виконані дії і усі зміни параметрів, що спостерігаються, безперервно заносяться у журнал, формуючи наочну картину стану мережі.

 

Журналізація перевірок

Total Network Monitor 2 веде спостереження за всіма працюючими моніторами і записує необхідну інформацію про роботу перевірок. Будь-яка зміна стану монітора фіксується у Журналі моніторів:

Статистика та діаграма активності

Статистика включає в себе час запуску і останньої перевірки вибраного монітора, загальну кількість і кількість зелених, червоних і чорних станів монітора. Окремим інструментом можна назвати Діаграму активності, яка графічно відображає результати перевірки вибраного монітора.

Журналізація дій

TNM реєструє кожну виконану дію у Журналі дій:

 

Простота та наочність

Побудуйте наочний план вашого проекту моніторингу за допомоги карти мережі: розмістіть піктограми комп’ютерів, пристроїв та серверів на чистому білому полотні та змалюйте структуру мережі за допомоги ліній. Індикація кольором біля кожного пристрою на карті мережі дозволяє швидко визначити їх стан.

 

Огляд
Перевірки
Дії
Статистика
Карта мережі
Обмеження демо-версії
Брошура
Ліцензійна угода
Установка/видалення