icon-bg
icon-bg
icon-bg

Network Olympus створення схеми локальної мережі

Створення схеми локальної мережі в програмі Network Olympus

Network Olympus – це корисний інструмент для моніторингу мережевої активності, адміністрування мережі та її окремих компонентів, який можна купити за доступною ціною. Сканування мережі відбувається автоматично, а завдяки вбудованому редактору вам доступне легке побудування нової карти мережі або внесення правок в уже наявну схему.

Network Olympus – багатофункціональна програма. Вона дозволяє спостерігати за мережевими службами в режимі онлайн і швидко перевіряти зв'язок з віддаленими пристроями. З її допомогою легко виявити несправності та отримати детальний звіт подій в зручному форматі.

Користувачам доступні наступні можливості:

 • Сенсори – ключовий елемент моніторингу, що надає дані про стан або доступність певних пристроїв і ресурсів. Network Olympus пропонує на вибір 23 види різних сенсорів, в тому числі файлові сенсори, сенсори системи Windows, і сенсори, що виконуються через мережу Інтернет.
 • Дії – в разі відхилень отриманих сенсором результатів від норми, монітор діє згідно заданому сценарію: включає оповіщення, попередження або запускає міру щодо усунення помилки. Це може бути вікно повідомлення, звуковий сигнал, запуск програми або перезавантаження віддаленого ПК.
 • Статистика – програма веде безперервне спостереження за локальними і віддаленими ресурсами, фіксуючи отримані відомості в Журналі моніторів, а виконані процеси – в Журналі активності.

Як використовувати програму для побудови схеми мережі

 • Допомога для нового системного адміністратора підприємства – програмний продукт допоможе навести лад навіть при відсутності технічної документації. Для цього необхідно просто завантажити ПЗ, а потім виконати сканування мережі.
 • Проектування мережі – Network Olympus самостійно сканує мережі, дозволяючи на основі цих даних здійснити точне проектування та створення схеми локальної мережі.
 • Стеження за онлайн-статусом пристроїв і доступністю ресурсів прямо на карті мережі - завдяки можливостям Network Olympus ви з першого погляду визначите стан ресурсів, за якими виконується моніторинг.

Переваги програми

 • Network Olympus дозволяє швидко вирішити проблему і не дати їй перерости у велику аварію. Так ви уникнете серйозних збоїв в корпоративних мережах, які негативно позначаються на бюджеті організації.
 • Безперервний моніторинг з оповіщенням або виконанням певних сценаріїв істотно скорочує трудовитрати фахівців. При цьому вся інформація фіксується – на виході ви отримуєте готові статистичні звіти.
 • Інструмент відрізняється малим споживанням ресурсів і низьким навантаженням на мережу, має мінімальні системні вимоги. Network Olympus можна встановити як на сервері, так і на робочій станції.
 • Програма для створення схеми мережі підтримує експорт журналів моніторингу в різні розповсюджені формати.
 • ПЗ має інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс – за кілька годин його освоїть навіть новачок.

 

3 травня 2021

TNI 5: Новый планировщик задач

Теперь задачи Планировщика могут быть запланированы с максимальной гибкостью именно на то время и с той периодичностью, которые удобны вам.

21 липня 2020

День Системного Администратора 2020!

Дорогие друзья! Лето еще в разгаре, и мы плавно подходим к последней пятнице июля...