icon-bg
icon-bg
icon-bg

Total Network Inventory створення схеми локальної мережі

Створення топологічної схеми локальної мережі у програмі Total Network Inventory

TNI – це корисний інструмент для інвентаризації пристроїв в корпоративній мережі, адміністрування мережі і її окремих компонентів, який можна купити за доступною ціною. Сканування мережі відбувається автоматично, а, завдяки вбудованому редактору, вам доступна легка побудова карти мережі або внесення правок в уже наявну схему..

Total Network Inventory – багатофункціональна програма. Вона дозволяє сканувати різні комп'ютери та мережеве обладнання, перевіряти зв'язок з віддаленими пристроями, будувати звіти, відстежувати зміни в апаратній і програмній частинах ваших комп'ютерів і серверів, і багато іншого.

Користувачам доступні наступні версії та функції:

  • Total Network Inventory Стандартна. Сканування, побудова та перегляд екранних, друкованих і табличних звітів, інвентаризація ПО, встановленого на комп'ютерах в мережі, відстеження змін в конфігураціях і т.д.
  • Total Network Inventory Професійна. У цій версії ви отримаєте розширений механізм роботи з ліцензуванням для програмного забезпечення на всіх комп'ютерах в мережі, створення ліцензій, прив'язка ліцензійних ключів, детальне обчислення статусу ліцензування на льоту, і механізм для створення карти мережі вашого підприємства.

Як використовувати програму для побудови схеми мережі

Для цього необхідно просто завантажити ПО, а потім виконати сканування мережі. Всі знайдені комп'ютери та мережеве обладнання будуть автоматично додані в сховище (Дерево мережі), з якого ви зможете перенести необхідні пристрої на карту і відобразити в зручному вигляді.

TNI самостійно сканує мережі, дозволяючи на основі цих даних здійснити точне проектування і створення схеми локальної мережі. Також, ви можете самостійно додавати пристрої та об'єкти, сканування яких неможливо з причини відсутності мережевого інтерфейсу.

Ще один приємний бонус - це стеження за онлайн-статусом пристроїв і доступністю ресурсів прямо на карті мережі! Завдяки можливостям Total Network Inventory, ви з першого погляду визначте стан пристроїв, якщо необхідний їх моніторинг.

Переваги програми

  • Гнучка, та, одночасно проста і зрозуміла візуалізація структури мережевих пристроїв.
  • Потужні інструменти інтерактивної візуалізації: завантажуйте будь-які зображення на карту (наприклад, плани будівлі або поверхів), використовуйте інструменти для графічного оформлення схеми мережі, включаючи різні види зв'язків і їх стилізації.
  • Керування пристроями прямо з карти: пінг, сканування, запуск дій.
  • Безмежний розмір схеми мережі - реалізуйте топологію будь-яких розмірів і складності!
  • Підтримка будь-якої кількості проектів: не обмежуйтеся однією картою, якщо ваша мережа дуже велика. Створюйте скільки завгодно сегментів і перемикайтеся між ними.
10 червня 2022

TNI 5.5: расчет стоимости лицензий ПО и планирование затрат

Новый калькулятор стоимости лицензий позволит в несколько кликов рассчитать и отобразить сводку по стоимости лицензий установленного в сети ПО за определенные периоды.

19 квітня 2022

TNI 5.4: сканируем компьютеры резидентными агентами

Регулярное сканирование компьютеров в сети с помощью предустановленных резидентных агентов стало намного проще, удобнее и эффективнее.