tnm-setup.exe
версія 1.1.3, збірка 1500
розмір: 11.4 Мб
ОС: усі Windows

Total Network Monitor — це безкоштовна програма для постійного спостереження за роботою локальної мережі, окремих комп’ютерів, мережевих та системних служб. TNM заздалегідь сповістить вас про виникнення неполадок та сформує детальний звіт про те, що і коли трапилося.

Як це працює

Ви створюєте монітори — об’єкти, що періодично перевіряють той чи інший аспект роботи служби, серверу або файлової системи. Монітори гнучко налаштовуються та відображають стан мережі у реальному часі.

За умови відхилення будь-яких показників від норми, монітор виконує описаний заздалегідь сценарій дій: : наприклад, звуковий сигнал, сповіщення по e-mail або IM з подібним описом випадку, перезавантаження віддаленого комп’ютера, запуск додатку та т.ін.

Звернувшись до журналу моніторингу мережі, ви завжди можете побачити історію покажчиків усіх моніторів і список виконаних дій.

Автоматичне додавання пристроїв

Ви можете додавати пристрої та сервери для моніторингу вручну, але за допомоги сканеру мережі можна зробити це скоріше та зручніше. Вкажіть IP-діапазони — та через декілька секунд, пристрої, яки вас цікавлять, з’являться у вашому проекті та опиняться під спостереженням.

Всебачуще око

Перевірки — зв’язок Total Network Monitor із зовнішнім світом. Саме вони надають моніторам дані для аналізу.У Total Network Monitor є безліч перевірок на всі випадки життя. Запити за мережевими протоколами для моніторингу серверів, перевірка служб, журнала подій та ключів реєстру Windows, пошук рядка у файлі на віддаленому комп’ютері та багато іншого — це все TNM робить із легкістю.

Список проверок

Інтернет:
ICMP
TCP
HTTP
FTP
SMTP
POP3
IMAP
Telnet
Windows:
Журнал подій
Стан служби
Стан реєстру
Продуктивність системи
Файлові:
Існування файлу
Розмір файлу
Порівняння файлів
Кількість файлів
CRC32 файлу
Вміст файлу
Місце на диску

Сповіщення та історія подій

Дії спрацьовують, тільки-но щось іде не за планом. Вони сповіщають вас, щоб ви змогли вчасно усе виправити. Вони можуть надати першу допомогу: перезавантажити службу або віддалений комп’ютер, запустити додаток, виконати скрипт. А можуть й просто додати запис в окремий журнал.

Список действий

Попередження:
Вікно повідомлення
Повідомлення
Звуковий сигнал
Запис у файл
Повідомлення:
E-mail
Jabber
Журнал подій
Міри:
Запустити додаток
Виконати скрипт
Перезапустити службу
Перезапустити комп’ютер

Усі виконані дії і усі зміни параметрів, що спостерігаються, безперервно заносяться у журнал, формуючи наочну картину стану мережі.

Простота та наочність

Побудуйте наочний план вашого проекту моніторингу за допомоги карти мережі: розмістіть піктограми комп’ютерів, пристроїв та серверів на чистому білому полотні та змалюйте структуру мережі за допомоги ліній. Проблемні пристрої та сервери світяться червоним на карті.

Огляд
Сканування
Перевірки
Дії
Карта мережі
Технічний опис
FAQ
Документація
Обговорення на форумі
Схожий продукт:

Total Network Inventory

Інвентаризація комп'ютерів і ПО в мережі.