tni-setup.exe
версія 3.0.0, збірка 1627
дата: 22 квітня 2014 р.
розмір: 26 Мб
ОС: усі Windows
60 днів безкоштовно
Інвентаризація комп'ютерів
та звіти
Облік програмного забезпечення
та ліцензій

До вашої уваги Total Network Inventory 3 — програма для інвентаризації комп’ютерів та мережевого устаткування.

Просканується усе

Комп’ютери на базі Microsoft Windows усіх версій. Технологія сканування Інформація, що збирається
Пристрої на базі ОС сімейства Linux. Технологія сканування Інформація, що збирається
Комп’ютери від Apple з Mac OS X на борту. Технологія сканування Інформація, що збирається
Будь-які мережеві пристрої, що підтримують протокол SNMP. Інформація, що збирається

Що для цього потрібно?

Лише адміністраторський пароль. Не треба наперед інсталювати агенти на віддалені комп’ютери або іншим способом готувати їх до сканування. Інсталюйте Total Network Inventory 3 на один комп’ютер — та через декілька хвилин дані про всю мережу будуть у вашому розпорядженні.

Справді розумний сканер

Просто скажіть програмі, що вам потрібно просканувати, і вона почне працювати: знайде усі вузли в IP-діапазоні, покаже вам список комп’ютерів в робочій групі, витягне структуру домену. Оберіть потрібні вузли, вкажіть логіни та паролі для окремих пристроїв або груп — та натисніть Почати сканування.

Вже через декілька хвилин сканування буде завершено, та інформацію буде розміщено у сховищі TNI 3.

Централізоване сховище

Сховище TNI 3 — проста папка на жорсткому диску. Кожний комп’ютер у ній — це файл розміром близько 35 Кб. Ви можете легко перенести ці файли в іншу базу даних або створити резервну копію. Дозволивши загальний доступ до папки сховища, можна працювати з ним з різних місць.

Все, що необхідно для обліку техніки

Додавайте комп’ютерам замітки, інвентарні номери та додаткові поля різноманітних типів: рядки, ціни, дати — уся необхідна інформація буде зберігатися в одному місці, завжди напохваті.

Мережа як на долоні

У дерево мережі можна вивести найрізноманітнішу інформацію: мережеве ім’я, IP- адреси, інвентарний номер, іконку та назву операційної системи, лампочку онлайн-статусу та багато іншого. Total Network Inventory 3 автоматично визначить віртуальні системи та відмітить їх. Уся ця інформація може бути використана для пошуку: знаючи хоча б що-небудь про комп’ютер, ви миттєво знайдете його серед тисячі інших!

Дані по поличках

Кожний просканований комп’ютер можна вивчити так, немов ви самі з ним працюєте.

У зручних категоріях звітів ви знайдете найдетальнішу інформацію про апаратне забезпечення, операційну систему, інстальовані програми, антивіруси, облікові записи та таке інше.

Додайте до звіту будь-яку кількість комп’ютерів та категорій одночасно.

Табличні звіти

Редактор табличних звітів дозволяє представити будь-які дані про вашу мережу у вигляді зручної та наочної таблиці. Вирішуйте самі, яку саме інформацію ви хочете бачити у ваших звітах.

Миттєвий пошук

Результати пошуку можна побачити по мірі введення запиту: жодного зайвого клацання!

Друк та експорт

Будь-який звіт можна роздрукувати у стислому або повному вигляді, скопіювати у редактор таблиць або експортувати у PDF, RTF, ODT, HTML та інші формати.

Єдине місце для усіх програм в мережі

Додатки, інстальовані на усіх просканованих комп’ютерах, зібрані в один довгий список. Пошук може знайти будь-який з них за лічені секунди.

Для кожної програми відомо, на скількох комп’ютерах вона інстальована. Одне клацання — і ви дізнаєтесь, які саме це комп’ютери. Тут також ви знайдете список ліцензійних ключів.

Групи, теги, фільтри

Спростіть роботу зі списком додатків, забезпечивши їх тегами, відмітивши важливі програми як Обране та, навпаки, сховавши нецікаві елементи. Автоматично поділіть список на групи за допомоги регулярних виразів. Використовуйте фільтри, щоб завжди бачити тільки цікаві на даний момент програми.

Удобные отчеты

Ваша думка дуже важлива!

Якщо ви бажаєте повідомити про помилку в програмі, висловити свою думку про ту чи іншу функцію, або запитати функцію, якої не вистачає, будь ласка, скористуйтеся цією формою.

Технічний опис
FAQ
Документація
Обговорення на форумі
Обмеження демо-версії
Брошура
Безкоштовні оновлення!